Právě si prohlížíte Z Tibetu přichází TianDe

Z Tibetu přichází TianDe

Jsme holky a potřebujeme na sebe stále něco patlat, abychom se líbily klukům. Ale hlavně aby ostatní holky záviděly, jak jsme stále mladé a hezké. Dlouho jsme byly pro tyto účely bombardovány drahou kosmetikou “ze západu”. Ať se jednalo o Avon nebo Mary Kay, vždycky to začalo v Americe a sem se to dostalo jako zavedená značka. Tomu samozřejmě odpovídaly i “americké” ceny. Kvalita, za kterou si holt zaplatíme nebo jsme “out”.

Naštěstí každý rub má i svůj líc. Jako jin má také jang, svět má západ a východ. Zatímco na západní polokouli sedí vědci ve svých laboratořích, v tajemném Tibetu žijí stále lidé, kteří přírodě rozumí a umí jí naslouchat. Vždyť i my jsme její součástí a všechno co naše tělo potřebuje se dá jednoduše získat někde v hloubi její dokonalosti.  A z východu přišla také kosmetika TianDe. Tian De se dá volně přeložit jako nebeská dokonalost. Tím je samozřejmě myšlena matka příroda a naše mysl, jež se ji nesnaží pokořit, ale naopak stát její součástí.

Moderní chemie se dá naučit stejně jednoduše jako vše, na co existují skripta, návody na internetu a vědecké publikace. Pokud znáte dary přírody, za pomocí dnešních technologií uděláte dokonalou mast či balzám. Ale naopak mi to připadá vyloženě směšné. Copak to jde, dělat mast pro mast? Potřebujeme tedy znát přírodu a až pak z ní vyrábíme přípravek. Nic proti američanům, ale ti nevypadají na hluboce souznící bytosti, spíše na podnikavce a byznysmeny.

No a teď se zamysleme. Máme skvělou přírodu, zpracovanou do kosmetických přípravků a určenou pro prodej v Číně a Rusku. Kde bude ten další velký rozdíl oproti Američanům? No jistě, v ceně! Rusko ani Čína nemá tak bohatého průměrného obyvatele jako Amerika a s tím souvisí i cena výrobku. Aby prodávali, musí mít ceny. Není to boží? Lepší účinky za menší peníze, vždyť to je přímo sen!

A kde sehnat takovou svělou kosmetiku? V normálním obchodě ji nenajdete, což takhle zkusit rovnou www.tian-de.cz? Přírodní kosmetika z Tibetu opravdu funguje a výsledky spolehlivě poznáte. Vyberete si v klidu na eshopu a za chvíli máte přípravky doma. Všechny výrobky, ačkoliv přišky z východu, musí povinně splňovat i přísné evropské normy ISO 9001, takže skutečně není důvod k jakýmkoliv obavám.

Tip pro podnikavce:

Chcete li ušetřit ještě více, můžete i vy tuto kosmetiku nabízet dále a dostanete se na velkoobchodní ceny. Nic výhodnějšího neexistuje nebo o tom nevím.

Napsat komentář