Právě si prohlížíte UH CAR přestěhován do ulice Malinovského

UH CAR přestěhován do ulice Malinovského

Je to už nějaký pátek, co měli Suzuki a Citroen spolu svatbu a našli si nové bydlení na ulici Maršála Malinovského mezi Kunoviceni a Uherským Hradištěm. Autosalon, který vznikl na místě bývalé OP Prostějov září čistotou a novotou. Interiér je vkusně kamenný, stavební práce před budovou pomalu dokončeny, vše se blyští a smrdí novotou. Každému je hned jasné, že se jedná o rázný a musím říct, že i odvážný krok vpřed.

Firma UH CAR původně sídlila na ulici Velehradská, mezi budovami policie a Gymnázia. V té době nabízela toliko vozy Citroen. Přestěhováním do nových prostor si však mohla dovolit svůj sortiment rozšířit. Nyní zde pořídíte také automobily značky Suzuki (proto ta svatba :), ale tím výčet novinek zdaleka nekončí. 

Nově zde najdeme také autobazar, nabízející automobily všek značek za příjemné ceny, špičkový  autoservis nabízející nejen nejmodernější testování brzd a tlumičů, ale i  3D geometrii náprav a  rychloservis. Samozřejmostí je  pneuservis a diagnostika motorů všech značek aut.

Věděli jste, že zde pan Štěrba provozuje dokonce půjčovnu obytných automobilů. Není to skvělé? Já osobně to hodlám o dovolené vyzkoušet. To ale až příští rok, letos už máme zaplacený hausbot v Holandsku 🙂

Myslím si, že nic podobného se srovnatelným rozsahem  nabídek a služeb v okrese Uherské Hradiště nenajdete. Mám radost, že náš region vzkvétá a stále se můžeme těšit z toho, jak je naše Hradiště pěknější a upravenější.

A co se stane s bývalou budovou UH CAR na Velehradské třídě? Tu odkoupilo hradišťské Gymnázium, aby zajistilo studentům ty nejlepší podmínky pro jejich náročné studium. Když se budou dobře učit, není vyloučeno, že dostanou za maturitní vysvědčení právě jedno ze skvělých vozidel, které jim rodiče mohou pořídit v krásné a nové prodejně UH CAR.

Napsat komentář