Právě si prohlížíte TRENDY NÁUŠNICE PRO LETOŠNÍ ROK ANEB BUĎTE ZA HVĚZDU

TRENDY NÁUŠNICE PRO LETOŠNÍ ROK ANEB BUĎTE ZA HVĚZDU

Náušnice bývají často označovány jako šperk krášlící ucho. K jejich výrobě bývají využívány nejrůznější materiály. Nejčastěji a tradičně se jedná o drahé kovy a kameny. Často se však používá také sklo, keramika, dřevo a jiné přírodní materiály. Náušnice se připevňují pomocí závěsu prostrčeného dírkou v ušním lalůčku nebo někdy také ovinutím řetízku kolem ušního boltce. Tato originální ozdoba se vyskytoval již u nejstarších kultur. Namátkou zmiňme například Mezopotámii, starověký Egypt nebo primitivní, leč kulturně ve zdobení těla velmi rozmanité přírodní národy Afriky. To jsou samozřejmě jen některé z příkladů.

NÁUŠNICE PRO ROK 2020

Někteří z vás si možná vzpomenou, že v 90. letech minulého století byly velmi oblíbenými modely náušnice kruhového tvaru. Říká se, že život a celá historie lidstva vlastně není ničím jiným, než sledem neustále se opakujících událostí. Pokud bychom toto tvrzení přenesli do světa módy, museli bychom konstatovat, že právě zde platí mnohonásobně. Móda se totiž periodicky opakuje. Zvonové kalhoty, typy účesů, bižuterie, různé variace obuvi, to vše podléhá aktuálním společenským a módním trendům, postupně mizí a poté se opět zase vrací. Nejinak je tomu také u náušnic. Jako vždy uvádějí trendy v nošení náušnic celebrity. Mezi ty, které si dávají na stylu náušnic opravdu záležet patří například Jennifer Lopez nebo třeba modelka Hailey Baldwin. Ať již vyberete náušnice kruhové nebo náušnice zcela jiných tvarů, styl a eleganci vám mohou dodat téměř vždy.

NÁUŠNICE V BRASTY.CZ

Naše internetová prodejna s luxusními doplňky jako vždy nezůstává pozadu. Bedlivě pozoruje svět módy a požadavky svých klientů a na základě nasbíraných preferencí a požadavků nabízí široký sortiment náušnic, ze kterých si vybere opravdu každý. Ať již jde o náušnice z tradičních materiálů, tedy zlaté či stříbrné. Dále pak náušnice nejrůznějších tvarů a rozměrů jako pecky, kruhové či asymetrické, tedy proporcionálně netradiční. Jde-li vám o značku není důvod k obavám. Jména jako Tommy Hilfiger, Cluse a jiná patří samozřejmě do našeho sortimentu. Teď již zbývá jen jediné. Zajít na https://www.brasty.cz/nausnice, zadat náušnice a nechat skrz obrazovku monitoru na své smysly a instinkty působit neotřelou krásu náušnic, které jsme pro vás vybrali, a ze kterých si vy určitě vyberete také.

Napsat komentář