Právě si prohlížíte Kemp ve Strážnici nás po roce opět přivítal

Kemp ve Strážnici nás po roce opět přivítal

Rok se s rokem sešel a my jsme opět v kempu pod stanem. Tentokrát však za mastňáky na druhou. Ivošovi s Markétkou se totiž letos narodil syn František a tak jsme zvolili cestu nějvětšího komfortu. Potřebovali jsme ubytování se silným zázemím, aby miminko mělo vše, co potřebuje. 

S volbou kempu jsme byli hotovi hned, na základě minulé zkušenosti jsme jednohlasně zvolili Strážnici. Chybělo vybrat konkrétní chatku. V tomto ohledu jsme nic nenechali náhodě a Ivo s Markétkou se vypravili už v květnu na oblídku terénu. Chtěli vybrat co nejlépe vybavenou chatku s místem pro dva stany poblíž.

Bohužel se ukázalo, že v květnu je na tohle už dost pozdě a volných chatek moc nezbývalo. Když paní viděla zoufalství v jejích očích, pozvala je ještě na prohlídku místního apartmánu. Říkala, že ví, že je to o dost dražší, ale že tohle jistě uspokojí všechny naše potřeby. Ivo si řekl, že když už jsou tady, můžou se na to aspoň podívat. A bylo rozhodnuto.

Apartmán

Apartmán roznodně překonal veškerá očekávání ba i nejdivočejší představy. Jedná se o uzavřený prostor mezi kempem a koupalištěm. Je to vlastně dům s terasou a se zahradou. Na zahradě je možno postavit stany a uvnitř se jedná o plně vybavený byt se vším všudy.

Když jsme přijeli, museli jsme telefonovat Ivovi, jinak bychom to asi nenašli. Místo je ukryto za dřevěnými vraty, které vedou na dvorek. Na dvorku je dost místa na postavení asi tak čtyř stanů.

Interiér apartmánu je ovšem bombastický. Televizi a ledničku a WC jsme tak nějak čekali, ale myčku, klimatizované místnosti, pračku …. myslím, že nemusím pokračovat. Proste full servis. 

Cena je skutečně dosti vysoká, ale musí se brát v potaz, že se v něm zcela komfortně ubytují dvě rodiny. Navíc další dvě rodiny spí na dvorku pod stany a využívají vybavení apartmánu. Takže pokud se náklady rozdělí, není to až taková hrůza.

WiFi

Wifi signál je po celém kempu alespoň nějaký. V apartmánu je silný velmi a také po celém koupališti. To bohužel ještě neznamená, že si v klidu můžeme webovat. Drtivou většinu času je internet nedostupný. To znamená, že na wifi se připojit lze, ta ale nepouští dál. Pravděpodobně nezvládá velký počet klientů. Tohle píšu v pondělí ráno. Spojení je celkem slušné (v apartmánu). Na koupališti nebyla ani noha, signál byl opět silný a na internet jsem se stejně nedostal. Tak jsem se aspoň okoupal 🙂 Každopádně představy, že budu každé ráno pracovat na notebooku jako bych byl v práci definitivně padly, tohle možné opravdu není.

Koupaliště

Koupaliště se skládá z velkého bazénu, malého bazénu a tobogánu.  Voda je studená a křišťálově čistá. Nejdřív mi to vadilo, ale při pomyšlení, že by byla teplá a špinavá musím uznat, že je to vlastně fajn. Po chvíli si na ni dá zvyknout a je skvělá. Tobogán je zase vynikající způsob, jak se zbavit na celý den dětí. Bez nadsázky – jezdily do úplného vyčerpání a večer spaly jako dřevo. Bazén pro plavce je parádně dlouhý, tak si člověk může navodit iluzi, že každý den sportuje 🙂

Hospody

Hospody jsou tady všude. Ta nejbližší je vlastně jídelna, tam chodíme na hotovky. Čepují tam gambrinus a děvčata jsou moc hezká a hodná, dokonce nám s úsměvem dovolila vzít si pivo s sebou.  Člověk by si připadal jako největší debil, kdyby jim poctivě všechny sklenice nepřinesl nazpět, takže i tak se to dá dělat. U koupáku si sklo raději zálohují, protože tam chodí i lidé z venku. Točí plzeň, dělají dobroty jako langoše a párky v rohlíku. Děvčata jsou hezká a milá. Děvče u koupáku je také hezké a milé a nakonec i obě slečny v baru na konci kempu jakbysmet. Čepují tam plzničku, kozla a gambáč a baví se s námi jako kdybychom byli staří známí. Mám pocit, že snad ani nejsme v české republice 🙂  

Co dodat

Jen že si na příští rok pořídím mobilní internet a to už bude fakt deset z deseti 🙂

Tento příspěvek má jeden komentář

  1. TAP

    Ještě bych dodal, že i na minigolfovém hřišti i v přístavišti byla děvčata hezká a milá.

Napsat komentář