Právě si prohlížíte Lávový kámen jako dárek pro vašeho muže

Lávový kámen jako dárek pro vašeho muže

Může někomu udělat radost, když dostane pod stromeček kámen? No může. Záleží ovšem na tom, o jaký kámen se jedná. Zvláště pokud je dotyčný obdarovaný gurmán a kuchař v jedné osobě, můžete ho mile překvapit kamenem lávovým.

Lávové kameny se totiž velice dobře hodí na přípravu pokrmů jako jsou steaky, hamburgery, ale třeba i ryby, zelenina, vajíčka. Dojem uděláte i přípravou italského chleba nebo žraločího hřbetu.

Použití je opravdu všestranné. Zahřívat jej můžete například na grilu, v troubě nebo na kuchyňské lince na sporáku. Lávový kámen snese vše, vytvořila jej přece sopka. Tím se taky liší od žulové desky, nemá tendence praskat ani při hodně vysokých teplotách.

Tip: Jídlo ponechte na lávovém kameni a servírujte na něm. Vypadá to hezky a dlouho drží teplotu. Abyste se nespálili, je vhodné použít držák, který pořídíte s kamenem v sadě.

Čištění lávového kamene je také snadné, žár se o to postará sám, na vás je jen zbytky seškrábnout. Po vychladnutí můžete opláchnout kámen obyčejnou vodou.

Lávový kámen Fajri Stone se opravdu hodí jako všestranný dárek pro muže. Vzhledem k široké rozmanitosti jeho použití bude jeho nový majitel neustále zkoušet co by na něm ještě šlo udělat. A určitě vám dá ochutnat.

 

Napsat komentář