Právě si prohlížíte Jak jsem se chtěl včera okoupat

Jak jsem se chtěl včera okoupat

  • Rubriky příspěvkuKoktejl
  • Komentáře k příspěvku1 Komentář

Zpocený a špinavý jak prase jsem vrátil včera domů do Štěpnic. Nemohl jsem se dočkat jak otočím kohoutkem a smyju ze ze sebe pot a prach, kterým jsem se obalil při kutání hlíny. První varování přišlo hned u nemocnice. Ze země tryská voda, stojí tam bagr a pár bezradných lidí.

Dojedu dom, sumdám boty, praští mne otřesný smrad- běžím do koupelny, otočím kohoutkem…ani kapka. Vycházím z koupelny, manželka omldlévá, běžím na balkon a nechávám to nejhorší odvětrat.

Z balkonu vidím že vozidla SVak, rozvážejí cisterny po sídlišti. “ Tak to je kurňa na dlouho.“ Munlám si pro sebe. Dávám si pivo na otupěnou, beru dva kýble a začínám nosim vodu. Nosím dlouho. Nevím kolikátou otočku jdu, vana je skoro plná a manželka spokojená. Vyleju poslední kýbl a ze srandy otočím kohoutkem. Z kohoutku vytryskne voda a normálně teče……..

Tento příspěvek má jeden komentář

  1. zvl

    Ale zase na druhou stranu, ta voda, co jsi poctivě nosil, je vzácná. Tu bys neměl ani pouštět do odpadu. V té byste se měli koupat alespoň měsíc a potom ji zase po kýbloch odnosit zase pryč.

Napsat komentář