Právě si prohlížíte Aigner – synonymum řemeslné kvality a dokonalosti

Aigner – synonymum řemeslné kvality a dokonalosti

Znáte jméno Etienne Aigner? Skutečně ne? Pak nastal správný čas na malé rendez-vous.

Před šedesáti lety vsadil na řemeslnou dokonalost spojenou s tradičními matriály a vizionářským designem. Nadčasovou estetiku a moderní technologie symbolizuje ikonické logo „A“ připomínající podkovu pro štěstí. Rozběhlo se do celého světa na kabelkách, dámských střevících ba i na špercích. A svět chtě nechtě musel vzít na vědomí novinku zvolna se proměňující v tradici. Nikoliv tradici slepě lpící na minulém, ale na tradici absorbující moderní přítomnost spojenou s tušením budoucnosti. Tradici založenou na poctivosti a kvalitě. Značka Aigner představuje víc než řadu nepřehlédnutelných módních doplňků, ona je symbolem moderních dam a pánů držících krok s dobou. Nicméně do skvělé budoucnosti pozvolna pronikala pochybnost. Opravdu je vše jak má být? Veškeré pochybnosti rozehnal v polovině sedmdesátých let minulého století nový člen řady módních doplňků: Vůně začarované do parfémů, parfémových a toaletních vod zkompletovaly nabídku Aigner do uceleného portfolia.

Dnes můžeme „ochutnat“ více než padesátku originálních vůní. Nejdříve spatřila světlo světa pánská toaletní voda No 1. Stále vyhledávaná jako pánský parfém Aigner No 1 Platinum snadno rozpoznatelný pikantně dřevitými tóny orientu. Pocit jistoty spolehlivého zázemí při slavnostních, pracovních a mnoha dalších příležitostech dávají pánské parfémy všem mužům, kteří se nebojí chytit příležitost za pačesy. Podporují sebevědomí jako základní předpoklad úspěchu, a to nejen u opačného pohlaví.

Oproti nim dámské parfémy reprezentují dráždivý svět zahalený pavučinou příslibů a tajemství. Ženy každého věku, jakéhokoliv postavení a při jakékoliv příležitosti touží nevtíravým způsobem upozornit na přítomnost osobnosti s velkým O. Přesně tuto službu poskytují dámské parfémy Aigner. Nesmírnou oblibu získaly schopností ukázat jedinečný styl a smysl pro eleganci. Vlastnosti vydělující jedince z šedého davu všednosti, aniž by ho stavěly na piedestal palčivého světla reflektorů nežádoucí pozornosti. Mámivý závan evokující touhu poznat víc.

Časy se mění“ říkají slova jedné písně. Nicméně preciznost značky Aigner zůstává neměnná. Tak jako maják přivede kapitány z rozbořeného moře do bezpečí přístavu, tak parfém Aigner přivede vkus vnímavých žen i mužů k dokonalé vytříbenosti.

Napsat komentář