Studijní modul – Jsi studijní typ? Je pro Tebe důležitá především hloubka tématu a erudovanost přednášejícího? Raději sedíš a vzděláváš se, než běháš po lese? Studijní modul je právě pro Tebe. V rámci něj jsou pro Tebe připraveny přednášky na různorodá témata, během kterých se potkáš s řadou zajímavých a obohacujících hostů.

 

Diskuzní / zkušenostní modul – Diskuzní modul je určen pro ty, kteří mají sice rádi teorii, ale potřebují ji propojit s praxí a vlastní zkušeností. Zapojíš-li se do tohoto modulu, budeš mít možnost naslouchat názorům vedoucích diskuze i ostatních diskutérů, ale i sdílet svůj vlastní názor, představy a zkušenosti. I zde se potkáš s celou řadou zajímavých hostů.

 

Služební modul – Nemáš rád/a, když se jenom povídá? Raději jdeš a něco děláš? V rámci služebního modulu budeš mít prostor seznámit se s celou řadou možností, jak sloužit, jak být užitečný. Budou se zde představovat různé misijní projekty naší církve i církví jiných, ale nebudou chybět ani výjezdy na místa, kde si praktickou službu budeš moct vyzkoušet.

 

Zážitkový modul – Modul, který sází na učení zážitkem, prožitkem, prostřednictvím modelových situací, velkých akčních her, ale i drobnějších aktivit. Chceš-li principy zažít, vidět, jak se v daných situacích chováš Ty, ale i ostatní, neváhej modul vyzkoušet.

 

Sportovní modul – Miluješ pohyb? Nechceš už jenom sedět a povídat, ale potřebuješ protáhnout tělo a pořádně si zasportovat? Sportovní modul Ti nabídne nejenom tohle, ale uvidíš, že i sport může mít širší přesah než jen vyplavení endorfinů a adrenalinu.  

 

Přírodní modul – Jsou lidé, kteří milují tábory, přírodu, túry a dobrodružství. Pokud patříš mezi ně, máme pro Tebe připraveny aktivity v rámci přírodního modulu. Těšit se můžeš na trochu toho tábornického a trampského života i v rámci kongresu.

 

Kreativní modul – Modul pro všechny kreativce, pro ty, kteří rádi malují, tančí, zpívají, hrají, skládají, píšou, kreslí a tvoří. Využiješ-li nabídky kreativního modulu, můžeš si být jist/a, že si Tvá levá hemisféra neoddychne.